Förtroendevalda i Vallentuna kommun

Thomas Arctaedius (S)

Kontaktinformation

E-post:
tom@arctaedius.com

Bild på Thomas Arctaedius

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och ungdomsnämnd 2:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Barn- och ungdomsnämndens arbetsutskott 2:e vice ordförande 2019-01-22 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-09-23 - 2022-10-14
Vigsel-Registrerings-Partnerskapsförrättare Förrättare 2018-12-10 - 2022-12-31